HOTEL ZLATÝ OREL OSTRAVICE

Masáže

V příjemném prostředí vonných svíček a tiché hudby si můžete vychutnat masáže dle nabídky. Nabízíme opravdový a harmonický požitek pro všechny vaše smysly s individuálním přístupem ke každému z Vás.

Klasická masáž
Masáž, při které se masírují celá záda, nohy ,šíje. Při této masáži dochází k uvolnění celého těla a odstranění bloků a bolesti v těle. Masáž celého těla velmi dobře působí proti stresu.

Sportovní masáž
Masáž, při které se masírují celá záda, nohy a šíje. Při této masáži dochází k uvolnění celého těla a odstranění bloků a bolesti pro sportovce. Sportovní masáž je stimulační.

Reflexní masáž chodidel
Představuje jednu z nejpříjemnějších masáží vedoucích nejen k odstranění stresu spojeného s dnešní uspěchanou dobou, ale reflexně ovlivňuje také vnitřní orgány. Odstraňuje pocit těžkých nohou, má léčebné i preventivní účinky na bolesti svalů, kloubů a páteře.

Masáž šíje a krku
Pomáhá při bolestech krční páteře a nespavosti, má vliv na snížení bolesti hlavy a uvolňuje celkové napětí v této oblasti.

Masáže
Masáže

„Jelikož pracuji převážně v kanceláři, pravidelná masáž mé šíje mi pomáhá udržovat se v kondici.“

Dominik SVOBODA, NOVÝ JIČÍN

„Mým koníčkem je jízda na kole. Už několikrát jsem využila služeb wellness ve vašem hotelu a s kvalitou sportovní masáže jsem hodně spokojena, proto se opět brzy vrátím.

Martina CHMIELOVÁ, TŘINEC

Zdravotní přínosy masáží

Masáž ulevuje od bolesti, ztuhlosti, odbourává stres, prokrvuje pokožku, posiluje imunitu a přináší mnoho dalších pozitiv. Máte-li možnost zajít si na masáž, neváhejte ani minutu. Masáží existuje celá škála, od relaxačních, detoxikačních, sportovních, až po erotické. Tím to však nekončí, protože každá z nich nabízí další podskupiny. Masírovat si můžete nechat buď celé tělo, nebo jen nějakou část těla.

Všechny mají blahodárný vliv na psychický, duševní a fyzický stav člověka. Na masáže rády zavítají i ženy v očekávání, protože zvětšující se bříško dá pořádně zabrat, nejen křížím, ale celému tělu. Stejně tak fyzicky pracující muži nebo lidé vykonávající kancelářskou práci. Zkrátka každý může od masáží očekávat něco jiného.

Masáže

WELLNESS HOTELU ZLATÝ OREL OSTRAVICE

Další wellness nabídka