HOTEL ZLATÝ OREL OSTRAVICE

Svatby

Svatba je velký den každého páru, ale aby byl Váš den dokonalý, vyžaduje spoustu času a práce. Zámecký Hotel Zlatý Orel Ostravice je připraven Vám pomoci s přípravou Vašeho svatebního dne a zajistit, abyste si jej užili a byl pro vás ten nejkrásnější.

Svatební obřad se může konat uvnitř i venku, k dispozici máme krásné dobové salónky.
Velký sál má kapacitu 45 osob a malý Rothschildův salónek, který je hned naproti Velkého sálu, má kapacitu 10 osob. Čajový salónek pro 25 osob může sloužit jako herna pro děti, prostor na svatební zábavu, nebo třeba jako cateringová místnost na odpoledne, když budou hosté trávit čas na zahradě a našich 3 terasách s celkovou kapacitou 30 míst.

V areálu hotelu je krásná zahrada s jezírkem, posezením a altánkem. Je ideální pro nádherné svatební fotografie. Můžete využít dětské hřiště, fotbalové hřiště, venkovní posezení s grilem a velký volný prostor zahrady, kde se budou příjemně cítit nejen vaši malí hosté.

Novomanželům nabízíme Zámecké apartmá, s nádhernou manželskou postelí, obývacím pokojem vybaveným dobovým nábytkem a vedlejším pokojem, kde se může nevěsta obléknout, připravit a trávit čas před svatebním obřadem.

Svatební hosté mohou být ubytováni na Zámeckém hotelu spolu s novomanželi, k dispozici máme kromě Novomanželského apartmá ještě 18 dalších pokojů, s celkovou kapacitou 45 míst. Novomanželé i hosté zde mohou strávit celý víkend a využít i relax v našem wellness se saunou a masážemi, či třeba procházkami po okolí.

Samozřejmostí jsou parkovací místa pro 20 automobilů, wifi připojení v celém areálu hotelu a v případě potřeby a přání i uzavření celého areálu jen pro Vaši svatbu. Dokážeme Vám pomoci s každým vašim přáním, aby jste si svůj velký den užili bez starostí.

Svatba
Svatba
Svatba