HOTEL ZLATÝ OREL OSTRAVICE

Rodinná setkání

Chystáte oslavu narozenin, dětskou party, oslavu úspěšného ukončení studia, svatebního výročí, zásnuby, křtiny nebo setkání spolužáků či přátel sportovního klubu a nevíte, kde slavnost uspořádat? Neváhejte se na nás obrátit! Díky nevšednímu zámeckému prostředí a profesionálnímu týmu se Vaše oslava stane jedinečnou vzpomínkou všech zúčastněných.

K dispozici je klimatizovaný Velký sál s projektorem a promítacím plátnem, Rothschildův salónek s billiardem, čajový salónek, restaurace s vinotékou, venkovní terasy, recepce s barem.

Ubytovat se můžete v 19 pokojích s celkovou kapacitou pro 47 osob.

V areálu hotelu můžete využít krásnou zahradu s jezírkem, posezením a altánkem, dětské hřiště, fotbalové hřiště, venkovní posezení s grilem a velký volný prostor zahrady, wellness zónu s whirlpool bazénem, saunou a šungitovou jeskyní pro načerpání energie.

Zajistíme pro vás menu dle Vašich požadavků, navržené našim špičkovým kuchařem, odpolední či večerní raut, koláče, cukroví, dezerty. Spolupracujeme s cukrárnami z Frýdku-Místku a Ostravy. Zajistíme vám reprodukovanou nebo živou hudbu, květinovou výzdoubu a dekorace a taky dostatek personálu, který bude hosty obsluhovat.

Samozřejmostí jsou parkovací místa pro 20 automobilů, wifi připojení v celém areálu hotelu. Dokážeme Vám pomoci s každým vašim přáním, abyste si svoje setkání užili bez starostí.

Exteriér hotelu
Sauna